سوالات متداول

1- بهترین زعفران تولیدی در ایران مربوط به کدام منطقه و شهر می باشد؟
از عوامل تعیین کننده در کیفیت زعفران علاوه بر شرایط خاص آب و هوایی و خاک مناسب، میتوان به برخی موارد دیگر نیز اشاره کرد.
از آنجا که هر کدام از مراحل کاشت، داشت، برداشت، نگهداری و بسته بندی زعفران، دارای پارامترهای حساس و تعیین کننده ای میباشد، توجه به روش های استاندارد و بهداشتی در هر مرحله، تاثیر به سزایی در بالا رفتن کیفیت آن خواهد داشت، در نتیجه نمیتوان بهترین کیفیت زعفران را تنها به صرف موقعیت جغرافیایی مشخص کرد و به این منظور میباست نمونه مورد نظر مورد آزمایش قرار بگیرد. 
اما به طور کلی به دلیل شرایط خاص آب و هوایی استان های خراسان رضوی و جنوبی ( نیمه گرمسیری، دارای زمستان های ملایم و تابستان های گرم و خشک) این مناطق دارای بستر بهتری در زمینه کاشت پیاز زعفران می باشند.
 از عمده ترین شهرهای تولیدکننده زعفران در خراسان رضوی میتوان به شهرهای تایباد، تربت حیدریه، تربت جام، قاین، فردوس، کاشمر، زاوه، گناباد، اسفراین و از شهرهای خراسان شمالی میتوان به فاروج، قوچان و شیروان اشاره کرد.


2- زعفران هایی که در بسته بندی های بازار ایران به صورت متداول به فروش می رسد؛ کدام یک از انواع زعفران میباشد؟ (پوشال ؟ دسته؟ سرگل ؟ نگین؟ )
در طول زمان، استفاده از زعفران سرگل در بین صنعتگران و مصرف کنندگان ایرانی بیش از انواع دیگر زعفران مورد توجه قرار گرفته است. گر چه از زعفران نگین و پوشال و دسته نیز برای مصارف خانگی و هدیه استفاده می شود.


3- نام " سان لند" به چه معناست؟
از آنجا که ماموریت تیم ما، ارتقای جایگاه برند زعفران و گیاهان دارویی ایران در سطح بین المللی می باشد، بر آن شدیم که در انتخاب نام تجاری محصولاتمان به نحوی از یک اسمی که برگرفته از خراسان که مهد زعفران دنیا به شمار میرود، استفاده کنیم. با توجه دیدگاه های مختلف، واژه خراسان برگرفته از "خورستان" (خور+ستان = سرزمین مطلع خورشید) می باشد که برگردان آن به زبان انگلیسی، کلمه SunLand خواهد بود.


4- من دوستان و یا همکارانی در خارج از کشور دارم که مشتری و خریدار زعفران ایرانی هستند، چطور میتوانم اطلاعات تخصصی و بهترین پیشنهاد قیمتی را به آنها بدهم؟
متخصصین سان لند در هر زمینه ای که بتواند زعفران ایرانی را به بهترین نحو به مصرف کنندگان خارجی معرفی نماید، همواره در کنار شما خواهند بود، برای اطلاعات بیشتر و همکاری در این زمینه، میتوانید با شماره های تماس دفتر مرکزی که در قسمت "تماس با ما" سایت موجود می باشد، در ارتباط باشید و یا به آدرس Sunlandsaffron@gmail.com ایمیلی جهت مشاوره ارسال بفرمایید.


5- برای خرید محصولات بسته بندی سان لند چطور باید اقدام کنیم؟
شما میتواند با مراجعه به صفحه فروشگاه ( محصولات) سان لند، به راحتی با انتخاب محصولات مورد نظر و طی کردن فرآیند خرید، آن را درب منزل تحویل بگیرید.اطلاعات تماس


تلفن تماس: 05138407254

کدپستی: 9185633831

ایمیل: Robinagol.Pasargad@gmail.com

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، خیابان احمدآباد، شیرین 1، پلاک 15

آدرس واحد تولیدی: تایباد- خیابان جامی غربی- پلاک 74

آدرس دفتر سوئد: Vretvägen 13, 14234 Trångsund, STOCKHOLM, SWEDEN

آدرس دفتر چین: Room 2210,Jianghe Building, No. 31, Tianshou Road,Tianhe District, Guangzhou City, Chinaشبکه های اجتماعی


اینستاگرام:
گوگل پلاس:
SunLand

یوتیوب:
SunLandSaffron

آپارات:

پینترست:
SunLand