درباره سان لند

سان لند با نامی برگرفته از خراسان بزرگ، نهالی است نوپا در صنعت كشاورزي ايران كه با وجود تازگی اش، بر پایه ریشه هایی تنومند به قدمت تاريخ نياكانمان که از دير باز به کشت گیاهان ارزشمندی چون زعفران مشغول بوده اند، قد بر افراشته است.
ما در اين مجموعه از سال 1394 با وجود احساس نیازی که در زمینه ارتقائ سطح علمي كشاورزان و ارائه محصولات در بسته بندی با کیفیت و نوآوری در فرآورده هاي زعفران و گیاهان دارویی ايران داشتیم، شرکتی با نام " روبینا گل پاسارگاد" به ثبت رساندیم، که با گذر زمان حدودا 2 سال، با اخذ مجوز های مورد نیاز تولید و استانداردهای مرتبط، فعالیت رسمی شرکت تحت نام تجاری " سان لند" آغاز شد.
تیم فنی و مدیریتی سان لند با هدف توسعه جایگاه بین المللی برند ایرانی و ترویج فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی و زعفران، و با دقت و حساسیتی که  در زمینه انتخاب مواد اولیه با کیفیت و طراحی بسته بندی داشته است، تاكنون موفق به توليد و فراوري محصولاتی منحصر بفرد در این صنعت گردیده اند که قابلیت رقابت با بسیاری های برندهای داخلی و خارجی را داراست.

امید است که حمایت و پیشنهادات شما مصرف کنندگان محترم ، چراغ روشنی باشد در راهی که سان لند برای تعالي كالاي با كيفيت ايراني و بهبود سلامت جامعه در نظر گرفته است.


اطلاعات تماس

 

تلفن تماس: 00985138407254

کدپستی: 9185633831

ایمیل: info@sunlandsaffron.com

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، خیابان احمدآباد، شیرین 1، پلاک 15

آدرس واحد تولیدی: تایباد- خیابان جامی غربی- پلاک 74

آدرس دفتر سوئد: Vretvägen 13, 14234 Trångsund, STOCKHOLM, SWEDEN

آدرس دفتر چین: Room 2210,Jianghe Building, No. 31, Tianshou Road,Tianhe District, Guangzhou City, China

 

 

 

 

شبکه های اجتماعی


اینستاگرام:
گوگل پلاس:
SunLand

یوتیوب:
SunLandSaffron

آپارات:

پینترست:
SunLand